ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshund på hjul 9343038
nr 934 3038
Leksakshund på hjul
Steiff, med ljud, Märkt i örat, längd: 56
Kondition: lösa öron, slitage, skador
måndag 12 januari 2015
kl 20:29:48
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion